תנאי השימוש של האתר E-visa.co.il

תנאי השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון

1.1. האתר E-visa.co.il (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר המספק שירות עזר להגשת בקשה לויזה אלקטרונית למספר מדינות בעולם (להלן "המוצר"), והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
1.2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
1.3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני

2.1 האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר מוגן ע"י חוקי זכויות יוצרים, אמנות בינ"ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. המידע הוא קניינה של החברה או של צדדים שלישיים אשר התירו לחברה לפרסם את המידע נשוא זכויות היוצרים באתר.
2.2 אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, תמונות, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר

3.1 אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
3.2 קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
3.3 התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של E-visa.co.il ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 2) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
3.4 המידע באתר ניתן כשירות למשתמש. אין להסתמך על מידע זה או לבוא בטענות עקב טעויות באינפורמציה המוצגת באתר.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

4.1 הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק הסבר.
4.2 הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הגולשים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר E-visa.co.il.

5. פרטיות

5.1 באתר זה עשוי להיעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
5.2 בכל העת, ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע, הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
5.3 המידע האישי שהלקוח ממלא בטופס ההזמנה משמש אך ורק על מנת לקבל מכתב אישור עבורו בהתאם לפרטים שהוא סיפק.
5.4 פרטים התשלום אינם חשופים לצוות האתר, הם אינם נשמרים על השרת של האתר ואינם נגישים לצוות האתר.
5.5 המידע האישי שהלקוח ממלא בטופס ההזמנה לא ימסר לגורם צד שלישי, לרבות פרטי הביקור בחו"ל ופרטי הדרכון, מלבד למשרדי ההגירה של המדינות לצורך קבלת הויזה.
5.6 הסליקה מתבצעת באמצעות ספק חיצוני, באמצעות דף סליקה מאובטח העומד בתקן PCI-DSS.

5.7 בהוצאת ויזה עסקית, האתר שומר לעצמו את האפשרות להציג את החברה שמבקשת את הויזה כאחת מלקוחותינו (לרבות הצגת הלוגו שלה באתר). באם החברה תבקש להוריד את עצמה מרשימה זו, היא תוסר מיד.

6. איזור שיפוט

6.1 במקרה בו התגלעה מחולקת מכל סוג שהוא, אתם מסכימים כי סמכות השיפוט תיהיה כפופה בלעדית לחוק בישראל תוך שימוש במערכת בתי המשפט בעיר תל אביב-יפו בלבד.

7. רכישה

7.1 הרכישה באתר באמצעות כרטיס אשראי, או באמצעות PAYPAL בלבד.
7.2 לרכישת מוצר באתר יש למלא פרטים אישיים וכתובת מייל. חובה למסור את הפרטים הנכונים והמלאים, והאחריות על תקינות הפרטים היא של הלקוח. במידה והלקוח יכניס פרטים לא נכונים, הוא לא יוכל להשתמש בויזה האלקטרונית שהוא יקבל על מנת להיכנס למדינה אליה הוא רוצה להיכנס.

8. אספקת המוצר

8.1 האתר מאפשר הגשת בקשה עבור ויזה אלקטרונית למדינות שונות בעולם. הויזה נשלחת לכתובת המייל שמסופקת על ידי הלקוח בזמן ההזמנה. צוות האתר לוקח אחריות על שירות הגשת הויזה אך האספקה לא נעשית על ידי צוות האתר.
8.2 זמן האספקה משתנה ממדינה למדינה, וכתוב בבירור בעמוד עם כל פרטי הויזה של המדינות השונות. זמן האספקה נספר מרגע התשלום באתר.
8.3 עבור חלק מהמדינות, הויזה תישלח אל הלקוח על ידי צוות האתר. עבור מדינות אחרות, הויזה לא נשלחת אל הלקוח על ידי צוות האתר, אלא על ידי המשרד הממונה על כך מטעם המדינות השונות.
8.4 היה וצוות האתר או משרד ההגירה הממונה על הויזות, שלח את המוצר ללקוח אך הלקוח לא יכל לקבל אותו ממגוון סיבות הכוללות בין היתר חוסר גישה לכתובת המייל שסיפק בהזמנה או בעיה טכנית במייל של הלקוח שלא אפשרה את קבלת המייל, הלקוח לא יוכל לתבוע החזר כספי.
8.7 במצב והלקוח לא קיבל את המייל עם הויזה, הוא יכול לפנות אלינו במייל ונשלח לו את הויזה. המצב יחשב שאספקת המוצר בוצעה.

8.1 האתר מאפשר הגשת בקשה עבור ויזה אלקטרונית למדינות שונות בעולם. הויזה נשלחת לכתובת המייל שמסופקת על ידי הלקוח בזמן ההזמנה. צוות האתר לוקח אחריות על שירות הגשת הויזה אך האספקה לא נעשית על ידי צוות האתר.
8.2 זמן האספקה משתנה ממדינה למדינה, וכתוב בבירור בעמוד עם כל פרטי הויזה של המדינות השונות. זמן האספקה נספר מרגע התשלום באתר.
8.3 עבור חלק מהמדינות, הויזה תישלח אל הלקוח על ידי צוות האתר. עבור מדינות אחרות, הויזה לא נשלחת אל הלקוח על ידי צוות האתר, אלא על ידי המשרד הממונה על כך מטעם המדינות השונות.
8.4 היה והלקוח לא קיבל את הויזה במייל בתוך 5 ימים, כולל בתיבת הספאם\דואר הזבל, ישנה אפשרות להוציא את הויזה דרך האתר https://indianvisaonline.gov.in/evisa/StatusEnquiry באמצעות פרטי הויזה שנשלחו אל הלקוח בעת שביצענו את הזמנת הויזה שלו.
8.5 היה והלקוח לא מחזיק בפרטי הויזה על מנת להוציא את הויזה מהאתר בסעיף 8.4, הוא יכול לפנות במייל אל צוות האתר ולקבל את פרטי הויזה שלו על מנת לגשת לקובץ הויזה שלו באתר שבסעיף 8.4.
8.6 היה והמשרד ההודי הממונה על הויזות שלח את המוצר ללקוח אך הלקוח לא יכל לקבל אותו ממגוון סיבות הכוללות בין היתר חוסר גישה לכתובת המייל שסיפק בהזמנה או בעיה טכנית במייל של הלקוח שלא אפשרה את קבלת המייל, הלקוח לא יוכל לתבוע החזר כספי.
8.7 במצב והלקוח לא קיבל את המייל עם הויזה אך הוא יכול לגשת לויזה שלו דרך ההאתר בסעיף 8.4, המצב יחשב שאספקת המוצר בוצעה.

9. ביטולים

9.1 לאחר ביצוע ההזמנה לא ניתן לבטל או לשנות את ההזמנה.
9.2 לא יתבצע החזר כספי ללקוח אלא במקרה בו הויזה לא נגישה ללקוח בזמן המובטח באתר
9.3 במידה ויתבצע החזר כספי, ההחזר מוגבל עד לסכום ששולם על ידי הלקוח.

10. הסרת אחריות

10.1 בעלי האתר ו/או מי מטעמיהם לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד כתוצאה מאי קבלת הויזה, לרבות הפסד טיסה, מלון, ימי חופשה וכו'.
10.2 בכל מקרה, הפיצוי המקסימלי אותו יוכל הלקוח לקבל הינו בגובה המחיר של הויזה אותו שילם הלקוח לאתר, ללא קשר לגובה הנזק הישיר או העקיף ללקוח.
10.3 השירות באתר המכירות ניתן לשימוש כפי שהוא ("AS IS"). לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי מפעילת האתר ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיו ולדרישותיו.