טיסות להודו

תוכן עניינים

הודו היא יעד במזרח הרחוק אשר נחשב כאחד היותר פופולאריים עבור מטיילים ישראלים בכל הגילאים – החל מטיולי משפחות (כולל ילדים), טיולי זוגות, טיול של אחרי צבא עבור מטיילים צעירים, ועוד.

בעקבות הביקוש הרב של טיסות ליעד זה בשנים האחרונות, חברות תעופה רבות פתחו מספר רב של קווי טיסות להודו – כך שמספר הטיסות היוצאות מישראל להודו עמד על עשרות בשבוע, וניתן היה להשיג כרטיסי טיסה בכל אחד מימי השבוע ועל פני כמעט כל שעות היממה (נכון לתקופה של לפני תחילת הקורונה בה שונו הנחיות הטיסות מישראל להודו).

טיסות להודו

מאיפה מזמינים כרטיס טיסה להודו?

קיימות שתי דרכים עיקריות להזמנת כרטיסי טיסה מישראל להודו:

▪ דרך אחת ממגוון חברות התיירות בארץ
▪ דרך אחת מחברות התעופה השונות

לכל אחת מהדרכים יש את היתרונות והחסרונות שלה, וכדי לא ללכת לאיבוד בין מגוון ההצעות השונות הדרך הטובה והמומלצת ביותר תהיה להיעזר באחד ממנועי השוואות המחירים בתחום התיירות, אשר מסייעים למצוא את המחירים וההצעות המשתלמות ביותר – בין אתרי ההשוואות המובילים והפופולאריים ביותר תוכלו למצוא את kiwi,  travelist, skyscanner ו-kayak, וחלקם אף יוכלו למצוא עבורכם דילים עבור חבילות של טיסות + מלונות.

איך נדע מהי ההצעה הכי משתלמת עבור מחיר טיסה להודו?

ההצעה הכי משתלמת עבור מחיר כרטיס טיסה להודו תלויה במספר גורמים, אך הגורם היותר משמעותי הוא התקציב האישי שלכם והעלות אותה אתם יכולים/מוכנים להשקיע, שכן ניתן להשיג מספר סוגים של כרטיסי טיסה להודו ובעלויות משתנות:
טיסה ישירה למשל צפויה להיות יקרה מאוד ולהגיע במקרים מסוימים גם לסביבות ה- 1000$ ומעלה (תלוי בעונת הנסיעה וביעד בהודו בו צפויים לנחות).
טיסות לא ישירות להודו (הכוללות עצירות ביניים) לעומת זאת, צפויות להיות זולות משמעותית מטיסות ישירות ולעיתים לעמוד על עלויות של אזור ה- 400$-500$, אך חשוב לקחת בחשבון שמאחר והטיסות הללו כוללות עצירת ביניים (ולעיתים אף יותר מעצירה אחת), המסע בפועל יהיה ארוך יותר ויכול להגיע למעל ל-24 שעות (כולל זמני ההמתנה) עד להגעה ליעד (לעומת הטיסות הישירות אשר אורכות כ-8 שעת).

לאילו יעדים בהודו ניתן להגיע בטיסות?

טיסות מהודו לישראל נוחתות במספר יעדים במדינה, בהתאם לסוג הטיסה:

▪ טיסות ישירות להודו:
נכון להיום החברות העיקריות אשר מציעות טיסות ישירות להודו ללא עצירות ביניים הן  אל על אשר מפעילה קו ישיר של טיסות למומביי, וחברת ארקיע שמפעילה קווי טיסות ישירות לגואה וקוצ'ין שבדרום הודו.
מטיילים אשר נוחתים באזורים אלו ומעוניינים להגיע לערים אחרות יוכלו לקחת טיסות פנים בתוך הודו, או להתנייד באוטובוסים ורכבות שנוסעות בין הערים השונות במדינה.

▪ טיסות להודו עם עצירות ביניים:
בכל הנוגע לטיסות להודו עם עצירות המבחר הוא גדול ורחב הרבה יותר, שכן חברות תעופה בינ"ל רבות מציעות טיסות להודו עם עצירות ביניים במדינות המוצא שלהן, כגון – airfrance עם עצירות בצרפת,  Lufthansa עם עצירות בגרמניה, Swissair עם עצירות בשוויץ, ועוד.

הטיסות עם עצירות הביניים מגיעות לאזורים מגוונים ושונים בהודו כגון דלהי עיר הבירה, גואה, קוצ'ין ומומביי.

אורך הטיסה להודו

הודו נחשבת בעיניי רבים בתור אחד היעדים היותר רחוקים וארוכים להגעה באזור המזרח, אך למעשה המרחק האווירי בין שתי המדינות (ישראל והודו) עומד על כ-4532 ק"מ – מרחק שניתן לעבור בזמן טיסה ישירה של כ-5 שעות, מה שלא קורה בפועל: הטיסות הישירות מישראל להודו אורכות כ-8 שעות, וזאת בעקבות המעקף האווירי של מדינות ערב הסעודית.

בכל הנוגע לאורך הטיסות מישראל להודו עם עצירות ביניים – אורך המסע הכולל תלוי בזמן העצירה בתחנות הביניים (שלפעמים יכול להגיע ליממה ואף יותר), אך מרוב יעדי העצירות באירופה זמני טיסות ההמשך עומדים על כ-6-7 שעות, ויכולים להגיע לעיתים גם ל-10 שעות (תלוי בנקודה ממנה ממריאים).

שדות התעופה בהודו

ברחבי המדינה קיימת כמות גדולה מאוד של שדות תעופה, אך שני שדות התעופה היותר מרכזיים והבין לאומיים (שאליהם מגיעות רוב הטיסות מרחבי העולם) הם שדות התעופה הנ"ל:
 ▪ Chhatrapati Shivaji במומביי, אשר נחשב לשני בגודלו במדינה.
שדה זה כולל שני טרמינלים מרכזים אשר המרחק בניהם עומד על כ-4 ק"מ, כאשר טרמינל מס' 2 הקרוי סהר (Sahar) מיועד לטיסות בינ"ל, וטרמינל 1 (Santa Cruz) מיועד בעיקר לטיסות פנימיות.
נוסעים אשר מעוניינים להגיע למומביי ולהמשיך ממנה ליעדים אחרים במדינה (כלומר לעבור מטרמינל 2 לטרמינל 1) יוכלו להשתמש בשירות השאטלים החינמי אשר מסיע נוסעים בין שני הטרמינלים.
מטיילים אשר מעוניינים להמשיך את הטיול שלהם בעיר מומביי יוכלו להיעזר בתחבורה הציבורית המגוונת מחוץ לטרמינל 2 – אוטובוסים, רכבות או מוניות.

Indira Gandhi בדלהי, אשר כולל 3 טרמינלים.
הטרמינל החדש יותר, טרמינל 3 (T3) נפתח בשנת 2012, והוא משמש לטיסות בינ"ל.
טרמינל זה הינו חדיש ביותר, ומציע לנוסעים מגוון רחב של שירותים ואופציות.
מחוץ לטרמינל 3 מופעל קו של רכבת אשר יוצאת בטווחים של אחת ל-20 דקות ומגיעה למרכז העיר דלהי, ומחוץ לטרמינל 2 מופעל קו אוטובוסים אשר פועל 24 שעות ביממה ומגיע למרכז העיר דלהי, וקווים אשר מגיעים לערים נוספות כגון מומביי, כלכותה ו-ורנסי.
בנוסף לרכבות ולאוטובוסים תמיד ניתן גם להיעזר בשירותי המוניות באזור, אך יש לקחת בחשבון כי הנסיעה במונית למרכז העיר עלולה להיות יקרה יותר.

דברים חשובים נוספים לקראת הטיסה

מספר דברים חשובים שיש לטפל בהם לפני הטיסה להודו מעבר לכרטיס הטיסה והמרת הכספים, הם נושאי הויזה, החיסונים, וביטוחי הנסיעות.

▪ הודו היא אחת ממדינות העולם אשר דורשת הנפקת ויזה לצורך ההגעה אליה והשהייה בה, ולכל מטרה שיש – בין אם למטרות תיירות, עסקים וכד'.
למידע נוסף אודות סוגי הויזות להודו ודרכי ההנפקה שלהן, בקרו בעמוד – איך מוציאים ויזה להודו?

▪ ישנה רשימה של מספר חיסונים אשר חובה לבצע לפני הטיסה להודו, כגון חיסון נגד דלקת כבד מסוג A, טטנוס וטיפוס הבטן, ועוד מספר חיסונים נוספים בהתאם לאורך זמן השהות במדינה – למידע נוסף בקרו בעמוד חיסונים להודו.

▪ בעקבות הרגישות הרפואית והאטרקציות השונות שהמדינה מציעה, חשוב מאוד לדאוג לרכוש ביטוח נסיעה לפני הטיסה להודו, ובמקרים של אטרקציות פיזיות כגון טרקים מומלץ לבדוק האם ניתן להרחיב את הכיסויים עבור פציעות שונות שעלולות להיגרם מפעילויות אלו.
את ביטוח הנסיעה ניתן לרכוש דרך קופת החולים בה הנכם חברים, או דרך חברת passportcard אשר מתמחה בכל נושאי ביטוחי הנסיעות לחו"ל. 

▪ למידע נוסף למטיילים – סידורים לפני הטיסה, טיפים, וכל מה שחשוב לדעת לצורך תכנון הטיול בהודו הנכם מוזמנים לבקר במדריך המלא שלנו – המדריך המלא למטיילים לפני הטיסה להודו – מה עושים לפני הטיסה, מידע חשוב וטיפים

מתכננים טיול להודו? לקבלת שיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם

על מה תרצו לדבר?
WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

המרת מט"ח להודו
הודו

המרת מט"ח להודו – המדריך המלא

  אם התחלתם לתכנן את הטיול הגדול שלכם להודו, קרוב לוודאי שכבר התחלתם לספור את הזמן לאחור לקראת הטיול, לדמיין את עצמכם לוגמים תה דרג'ילינג

Mombai
הודו

מומבאי – תחנת מעבר או עיר מרתקת?

יש כאלה שרק שומעים את השם שלה ונשבעים שכף רגלם לא תדרוך בה, ויש את אלה שמאוהבים בה ורוצים לחזור אליה. הדיון על האם לבקר

קרלה, הודו
הודו

קרלה – המדריך המלא למטיילים

רגועה, נקייה, מזמינה ויפיפייה – אלה רק חלק מהמילים שיכולות לתאר את קרלה – המדינה הנמצאת בדרום תת-היבשת ההודית. קרלה היא אחד המקומות היפים, המעניינים

טאמיל נאדו
הודו

טאמיל נאדו – המדריך המלא למטיילים

טאמיל נאדו הינה מדינה בדרום הודו אשר ממוקמת בין המדינות קרלה, קרנטקה ואנדרה פרד – פני השטח שלה נמדדים בכ-130,158 קמ"ר, ומדד האוכלוסיה שלה עומד

Karnataka
הודו

קרנטקה – המדריך המלא למטיילים

קרנטקה הינה מדינה בדרום הודו אשר מונה מעל ל 64 וחצי מיליון תושבים.הקסם של קרנטקה טמון בניגודיות שלה, כאשר מצד אחד היא כוללת המוני חופים

קראלה - דרום הודו
הודו

המדריך המלא על דרום הודו – עונות מומלצות לביקור, אזורים מומלצים לטיול ואטרקציות שאסור לפספס

בעוד שאזור צפון הודו מאופיין בנופים ובשטחים עצומים לטיולים וטרקים, האזור של דרום הודו מאופיין באווירה יותר טרופית, עמוסה בחופי ים, פסטיבלים ומסיבות.רוב המטיילים אשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ויזה להודו מנפאל

הודו ונפאל הן שתי מדינות שכנות וקרובות אשר מפרידות בניהן רק כמה שעות בודדות של נסיעה, כך שמטיילים ישראלים רבים עושים את המעבר בין שתי

ויזה להודו מסרי לנקה

הודו היא אחת ממדינות העולם אשר הכניסה אליה והשהות בה מצריכה הנפקה מראש של אשרת כניסה (ויזה) למדינה – גם אם ההגעה נעשית דרך אחת

ויזות עסקים להודו

מי צריך להוציא ויזת עסקים להודו? אזרחים מכלל מדינות העולם, כולל אזרחי מדינת ישראל, אשר מעוניינים לבקר בהודו למטרות עסקים כגון עבודה, ביקור בכנס, פגישות

ויזות תיירות להודו

מי צריך להוציא ויזות תיירות להודו? אזרחים מכלל מדינות העולם, כולל אזרחי מדינת ישראל, אשר מעוניינים לבקר בהודו למטרות תיירות וטיולים, מתבקשים להנפיק ויזת תיירות

המאמרים האחרונים בבלוג שלנו