שגרירות טג'יקיסטן

תוכן עניינים

מידע אודות שגרירות ישראל בטשקנט, אוזבקיסטן (השגרירות אשר אמונה גם על טג'יקיסטן):

▪ כתובת:
Abdullah kakhar st. 3 Tashkent, Uzbekistan

טלפון:
 (998) 71-1407500/5

כתובת מייל:
operator@tashkent.mfa.gov.il

ימים ושעות פעילות:
 ימים שני- שישי, 10:00-13:00


טג'יקיסטן היא מדינה אשר ממוקדמת במרכז אסיה, גובלת באפגניסטן בדרום, בסין במזרח, בקירגיזסטן בצפון ובאוזבקיסטן במערב ובצפון.
מדינה זו נחשבה כחלק מברית המועצות לשעבר, עד לפיצולה בשנת 1991.
טג'יקיסטן נחשבת כיעד פופולארי במיוחד עבור תרמילאים מרחבי העולם, שכן חצי משטחה הררי, והיא מציעה אזורי טיולים רגליים מאתגרים כגון הרי הפמיר, וחיבור לרכסי הרים נוספים כגון ההימלאיה, הרי הקשמיר בהודו, רמות טיבט והרי קרקורם.

שגרירות טג'יקיסטן

באילו נושאים מטפלת שגרירות טג'יקיסטן?

במדינת ישראל לא פועלת שגרירות טג'יקיסטן או נציגות כלשהי למדינה, וגם לא פועלת נציגות של ישראל במדינת טג'יקיסטן – השגרירות הישראלית הכי קרובה לטג'יקיסטן היא שגרירות ישראל באוזבקיסטן.
כיוון שלא מדובר בנציגות הרשמית של טג'יקיסטן השירותים המוענקים דרך שגרירות אוזבקיסטן עשויים להיות מוגבלים, ולכן בכל צורך מומלץ ליצור קשר ולברר אודות השירותים אשר ניתן לקבל דרכם.

מי צריך להנפיק ויזה לטג'יקיסטן?

אזרחים ישראלים אשר מעוניינים לבקר בטג'יקיסטן לכל מטרה שהיא נדרשים להוציא ויזה לטג'יקיסטן טרם ההגעה והביקור במדינה, ובין אם הכניסה למדינה נעשית דרך האוויר או במעבר יבשתי.
הויזה אותה המבקרים הישראלים נדרשים להנפיק היא ויזה אלקטרונית (e-visa) אשר נשלחת בדוא"ל, והיא משמשת בתור ויזה לטג'יקיסטן לכל דבר.

האם נדרש להוציא את הויזה דרך שגרירות טג'יקיסטן?

כיוון שהויזה הנדרשת היא ויזה אשר תהליך ההנפקה שלה מבוצע כולו באינטרנט, אין צורך להנפיק ויזה דרך שגרירות טג'יקיסטן (לחלופין שגרירות אוזבקיסטן, אשר אמונה של טיפול בנושאי ישראל- טג'יקיסטן).
את התהליך ניתן לבצע דרך האתר הרשמי של משרד החוץ של טג'יקיסטן, או  דרכנו ב e-visa בתהליך קצר ופשוט של 3 שלבים, אשר נעשה כולו בעברית:

1. מילוי טופס בקשת ויזה לטג'יקיסטן
2. תשלום אונליין באמצעות כרטיס אשראי
3. קבלת ויזה רשמית וחתומה על ידי ממשלת טג'יקיסטן תוך 3 ימי עסקים בדוא"ל.

לקבלת פרטים נוספים – בקרו בעמוד ויזה לטג'יקיסטן.

לכמה זמן תקפה אשרת הכניסה לטג'יקיסטן?

קיימים מספר סוגים של ויזות לטג'יקיסטן – להלן פירוט סוגי הויזות ותקופות התוקף שלהן:

▪ ויזת תיירות לטג'יקיסטן (כניסה חד פעמית למדינה):

מעניקה כניסה יחידה למדינה, תקפה ומאפשרת שהייה של עד 60 יום במדינה

▪ ויזת תיירות לטג'יקיסטן (כניסה רב פעמית למדינה):

מעניקה מספר כניסות למדינה, תקפה ומאפשרת שהייה של עד 60 יום במדינה

▪ פרמיט לאיזור GBAO (Gorno-Badakhshan Autonomous Province - מחוז גורנו-בדאקשאן האוטונומי):

אשרה אשר מעניקה רשות כניסה לאזור ה GBAO. משתמשת כתוספת לויזה, כלומר יש להוציא קודם ויזה חד או רב פעמית לטג'יקיסטן, ולאחר מכן להוסיף את האשרה הנ"ל. אשרה זו מעניקה כניסה חד פעמית לאזור, כך במקרה של יציאה ממנו ובקשה לחזור ממנו לאחר מכן בשנית, תידרש הנפקת אשרה נוספת.

מתכננים טיול? לקבלת שיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם

על מה תרצו לדבר?
WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ויזה להודו מסרי לנקה

הודו היא אחת ממדינות העולם אשר הכניסה אליה והשהות בה מצריכה הנפקה מראש של אשרת כניסה (ויזה) למדינה – גם אם ההגעה נעשית דרך אחת

שגרירות הודו בישראל

מידע אודות שגרירות הודו: ▪ כתובת:   הירקון 140, תל אביב ▪ טלפון:   03-5291999 / 03-5223270 / 03-5291953 / 03-5270297 / 03-5220631 ▪ דוא"ל:amb.telaviv@mea.gov.in  

איך מוציאים ויזה להודו?

מי צריך להוציא ויזת תיירות להודו? אזרחים זרים מכל העולם (כולל אזרחים ישראלים) אשר מעוניינים לבקר בהודו נדרשים להנפיק ויזה טרם ההגעה למדינה, ולכל מטרת

שגרירות ארמניה

מידע אודות שגרירות ארמניה: ▪ כתובת: היוזמה 12, עטרות, ירושלים ▪ טלפון: 02-5833994 ▪ דוא"ל:ahconsul@netvision.net.il ▪ ימים ושעות פעילות: בתיאום מראש ארמניה היא מדינה אשר

שגרירות קירגיזסטן

מידע אודות שגרירות קירגיזסטן (קירגיזסטן נמצאת תחת חסות שגרירות קזחסטן בישראל – המידע המוצג הוא של שגרירות קזחסטן): ▪ כתובת: הירקון 270, תל אביב ▪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ויזות לטג'יקיסטן ופרמיט לאזור GBAO

מהו אזור GBAO? מחוז גורנו-בדחשאן (Gorno-Badakhshan Autonomous Region – GBAO) אשר נמצא במזרח טג'יקיסטן נחשב בעבר כחלק מברית המועצות עד לפירוקה בשנת 1991, וכיום אזר

המאמרים האחרונים בבלוג שלנו